بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» ماسک سه لایه دی بسته 50 عددی

استفاده از ماسک سه لایه دی فامد در هنگام شیوع ویروس کرونا

ماسک صورت یا ماسک صورت یکی از بهترین راه ها برای مبارزه با ویروس خطرناک کرونا است. در حال حاضر ، ماسک ها و اقدامات بهداشتی تنها راه پیشگیری ماسک سه لایه دی فامد از عفونت ویروس کرونا است.


ماسک صورت ابزاری است که برای آلوده سازی بیماری های عفونی مانند سرماخوردگی ، آنفولانزا و بیماری های مشابه استفاده می شود. همچنین ماسک سه لایه دی فامد در صورت بروز حساسیت های فصلی می تواند موثر باشد.


سایر کاربردهای ماسک صورت شامل آلودگی هوا و گرد و غبار ، به ویژه در مناطقی است که گرد و غبار بیشتر در آن دیده می شود و برای مراقبت از سالمندان و کودکان ضروری است.


ماسک DiFamed یک پوشش مناسب برای جلوگیری از عفونت های ویروسی ، ریوی و تنفسی است. ماسک چند لایه D با انواع مختلف ماسک کودک ، ماسک سه لایه یک لایه و ماسک جراحی دارای بند بهترین انتخاب برای استفاده عمومی است. امروزه با تهیه و استفاده از Famed Dim Mask از خود و عزیزانتان در برابر ویروس کرونا مراقبت کنید. ماسک سه لایه دی فامد سپس برای بررسی انواع ماسک و ماسک با ما همراه باشید.


ما ماسک را به شما ارائه می دهیم

Di-Famed Mask افتخار ساخت کارخانه ایرانی Di-Mask را دارد و در تولید ماسک های تنفسی پیشرو است. این کارخانه مفتخر است که در هنگام ماسک سه لایه دی فامد شیوع ویروس کرونا ، محصولات با کیفیتی را در کنار شما باشد. این شرکت با تولید انواع ماسک های یک لایه یکبار مصرف سه لایه مناسب برای کودکان و بزرگسالان و همچنین ماسک های جراحی با قابلیت نفوذ پذیری بالا ، خدمات گسترده ای را به عموم مردم ارائه می دهد.


ماسک های یک لایه یکبار مصرف با چندین لایه Melon Blone با قابلیت فیلتر ، آبگریزی و دفع رطوبت بالا از بهترین محصولات تولید شده در این کارخانه هستند.


ماسک DiFamed توسط دو حلقه ضد حساسیت روی گوش آویخته می شود و روی صورت قرار می گیرد تا از انتقال هر نوع ویروس تنفسی جلوگیری کند و بینی و دهان را به درستی بپوشاند. همانطور که می دانید ، بیشتر بیماری های تنفسی مانند ویروس کرونا ماسک سه لایه دی فامد از طریق دهان و بینی به دیگری منتقل می شود ، بنابراین بهتر است از ماسک یا ماسک ایمن دیگری استفاده کنید تا از شیوع این بیماری و ویروس های مزمن دیگر جلوگیری شود.


به دلیل وجود لایه های محافظ ، برخی از این ماسک ها ماسک کششی سه لایه نیز نامیده می شوند که از بازده بالایی برخوردار هستند.تأثیر استفاده از Blown Nation در ماسک تنفسی چیست؟

Meltblown پارچه ای غیربافته است که از الیاف پلی پروپیلن بسیار ریز ساخته شده و ذرات معلق ، میکروارگانیسم ها و میکروب ها را جذب کرده و از ورود ماسک سه لایه دی فامد آن به دهان و بینی جلوگیری می کند. بنابراین ، ملت آبی یکی از مهمترین اجزای ساخت ماسک D است که وظیفه فیلتراسیون را بر عهده دارد.


به دلیل جذب میکروبها از طریق ماسک یکبار مصرف ، توصیه می شود ماسک را پس از استفاده دور ریخته و از استفاده مجدد آن جلوگیری کنید.


 لایه ملی بلانت دارای پوششی به نام رشته های ناپیوسته است که حدود 1 تا 5 میکرون (میکرومتر) ضخامت دارند و نفوذ پذیری بالایی در برابر میکروب های ماسک سه لایه دی فامد وارداتی دارند.


ماسک خوب ماسکی است که در برابر آب نفوذناپذیر باشد و از نفوذ پذیری بالایی برخوردار باشد.


ماسک Di-Famed با سه لایه قوی از رنگ آبی و بسته بندی ماسک سه لایه دی فامد استریل شده و کاملاً اتوماتیک و بدون مداخله دستی تولید می شود

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده