مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» راه های اصلی کسب لینک های EDU

چه کسی. Edu به هر حال بک لینک می دهد؟


پاسخ - مدیران سایت و بازاریاب آنلاین که سخت کار می کنند.
اکثر بک لینک های EDU با کیفیت بالا به طور تصادفی در دامان شما قرار نمی گیرند. شما باید به آنجا بروید و آنها را کسب کنید.


در اینجا چند روش برای انجام این کار آورده شده است.


صفحات منابع را پیدا کنید

صفحات منابع ، که به آنها صفحات پیوندهای توصیه شده نیز می گویند ، مکانهای عالی برای ایجاد پیوند در آنها هستند. در حالی که این در فضای اینترنت مدرن به طور فزاینده ای نادر است ، هنوز وب سایت های دانشگاهی و دانشگاهی وجود دارند که صفحاتی را به لینک منابع اختصاص داده اند.


به عنوان مثال ، اگر وب سایتی در مورد سرمایه گذاری دارید ، می توانید یک جستجوی ساده در گوگل مانند یکی از موارد زیر را انجام دهید:


سایت: .edu سرمایه گذاری inurl: منابع


این به شما کمک می کند تا وب سایت های EDU را که منابع و پیوندهای توصیه شده در زمینه سرمایه گذاری را لیست می کند ، کشف کنید.


فقط اجرای جستجوی ساده Google در بالا فرصت های بالقوه پیوند را به شما می دهد. در اینجا یک مثال خوب از وب سایت دانشگاه ایالتی میشیگان وجود دارد: لینک های edu


پیوندهای ذکر شده در صفحه منابع EDU فوق dofollow و دارای کلمات کلیدی هستند. Tese نوعی پیوند است که سئو سایت شما را افزایش می دهد.


چرا یک دانشگاه دولتی می خواهد به وبلاگ شخص ثالث پیوند دهد؟ ساده. آنها می خواهند برخی از اطلاعات مفید را با دانش آموزان و خوانندگان خود به اشتراک بگذارند!

بنابراین ، محتوای با کیفیت عالی بهترین شرط بندی شما در قرار گرفتن در آن لیست است.


بنابراین ، اولین قدم این است که در وب سایت خود محتوایی متناسب با آنچه که آنها جستجو می کنند ایجاد کنید. درجه بالایی از کیفیت را روی آن قرار دهید و سپس برای درخواست درج پیوند با مدیر وب سایت EDU تماس بگیرید.


توجه داشته باشید ، اگر محتوای شما از کیفیت بالایی برخوردار نباشد ، این استراتژی به ندرت کار خواهد کرد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که به ایجاد محتوای بی عیب و نقص متعهد هستید و به چیزی کمتر قناعت نمی کنید.


بورس تحصیلی ایجاد کنید

این استراتژی کسب پیوند نیاز به مقداری سرمایه گذاری از طرف شما دارد. شما می خواهید به دانشجویان مستحق کمک هزینه تحصیلی ارائه دهید تا بتوانید برخی از بک لینک های edu را در وب سایت های مدارس یا م institutionsسسات معتبر قرار دهید.


ارائه یک بورس تحصیلی ساده 300 تا 500 دلاری در سال می تواند کمک زیادی به ایجاد یک بک لینک خوب از یک سایت EDU کند. در مقایسه با ارزش بک لینک زنده EDU ، این می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری اندک در نظر گرفته شود که سود سهام مداوم را برای شما پرداخت کند!


در بیشتر موارد ، فقط ارائه بورس تحصیلی کافی است تا بتوانید پیوند ذکر شده از یک مدرسه را دریافت کنید.


بدون اینکه از قبل از پول خود جدا شوید ، تنها کاری که باید انجام دهید جستجوی وب سایت های آموزشی با یک صفحه اختصاصی است که بورسیه های شخص ثالثی را که ارائه می دهند ، لیست می کند.


لینک های .EDU چقدر ارزشمند هستند؟

http://music21.parsiblog.com/category/%d1%ed%81%e6%d1%ca%c7%8e+%cf%c7%e4%d4%90%c7%e5%ed/بورس های تحصیلی شخص ثالث چیزی بیشتر از فرصت های ارائه شده توسط افراد خصوصی است که نهادهای جداگانه ای از خود مدرسه هستند. شما می توانید یکی از این افراد خصوصی باشید.


نکته اصلی این است که شرایط بورس تحصیلی را کمی دشوار کنید ، به طوری که تعداد بسیار کمی می توانند واجد شرایط آن شوند. به عنوان مثال ، شما می توانید بورس تحصیلی را فقط در اختیار دانشجویانی قرار دهید که نمره علمی مداوم بالایی دارند. همچنین ممکن است تعداد نقاط موجود در سال را محدود کنید.


این استراتژی به شما امکان می دهد از طریق اخلاقی پیوندهایی را روی یک وب سایت آموزشی ایجاد کنید و در عین حال به انیشتین بعدی یا رئیس جمهور آینده ایالات متحده کمک کنید.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده